Firma

"EXCOR" Sp. z o.o. zajmuje się zabezpieczaniem antykorozyjnym części metalowych przy długich
wysyłkach, szczególnie morskich.

Partner w rozwiązywaniu problemów z korozją

Firma "EXCOR" Sp. z o.o. istnieje na rynku polskim od 1997 roku. Zajmujemy się kompleksową dostawą materiałów opakowaniowych z lotnymi inhibitorami korozji (VCI) w postaci folii antykorozyjnych i papierów VCI ZERUST®/EXCOR®/GARDAC®.

Jesteśmy wyłącznym partnerem joint-venture firmy Northern Technologies International Corporation (NTIC) w Polsce. NTIC jest federacją spółek w ponad 60 krajach świata zajmujących się rozwiązaniami VCI ZERUST®/EXCOR®/GARDAC® w zakresie ochrony antykorozyjnej metali . 

 

Ameryka południowa

Jak działamy?

"EXCOR" Sp. z o.o. działa zgodnie z najwyższymi światowymi standardami i systemami jakości, zarządzania i ochrony środowiska. Od 2005 roku posiadamy Certyfikat Systemu Zarządzania ISO 9001:2015.

Systemy ochrony antykorozyjnej ZERUST®/EXCOR® są nie tylko efektywne, ale również bezpieczne dla środowiska. Jesteśmy w trakcie ubiegania się o certyfikat środowiskowy ISO 14001.


 Zobacz certyfikat ISO (pdf)
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies w celach technicznych, statystycznych, analitycznych i marketingowych. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do "cookies". czytaj więcej