Przykłady zastosowań

Od 35 lat ZERUST®/EXCOR® zajmuje wiodącą pozycję na rynku produktów antykorozyjnych, zapewniając wysokiej jakości materiały opakowaniowe. Klientom dostarczamy profesjonalne rozwiązania antykorozyjne, cały czas poszerzając nasz asortyment. Oto przykłady wykorzystania produktów ZERUST®/EXCOR®.

Ameryka południowa

W większości przypadków, ideą tymczasowej ochrony przed korozją jest połączenie, z jednej strony składników ochrony antykorozyjnej, a z drugiej sposobu pakowania. Konfiguracja sposobu pakowania nie tylko powinna zapewnić ochronę antykorozyjną, ale również powinna być prosta w użyciu, w trakcie usuwania opakowania, a także ekonomiczna i przyjazna środowisku. Nasi inżynierowie opracowują rozwiązania, które są zorientowane na specyfikę produktu, typ oraz czas trwania wysyłki zgodnie ze specyfiką działalności użytkownika. Dodatkowo obok pakowania zewnętrznego, na potrzeby transportu, również uwzględnione jest pakowanie wewnętrzne, którego projekt jest niezmiernie ważny dla racjonalnego pakowania i rozpakowywania.

Detale pakowane na paletach, w kartonach, czy pudełkach są chronione przez specjalnie dopasowane torebki i worki wykonane z folii antykorozyjnej VCI Zerust®/Excor®.

Na zamówienie klienta produkujemy ręcznie zgrzewane kubaturowe worki z dogrzewanym dnem dopasowane do wymiarów urządzeń lub opakowań.

Zastosowanie przekładek z papieru antykorozyjnego Zerust®/Excor® Abrigo® izoluje zabezpieczane detale przed kontaktem z materiałami pochodzenia organicznego (tektura, drewno).

Indywidualny sposób pakowania dla detali precyzyjnych projektujemy pod specjalne wymagania klienta.

Produkujemy rozwiązania ochrony antykorozyjnej dla urządzeń i detali o dużych i niestandardowych gabarytach.

Nasi inżynierowie Zerust®/Excor® dobiorą najodpowiedniejszą pod kątem technicznym i ekonomicznym formę zabezpieczenia antykorozyjnego dla Państwa detali.

Możemy zaproponować różne sposoby pakowania kręgów stalowych typu „Coils”, na przykład pakowanie od góry, z boku. Szczegółowa instrukcja może być dostarczona przez naszych inżynierów na indywidualne zapytanie.

Emitery ZERUST® (takie jak: kapsuły VCI, emitery Plastab®, emitery ActivPak®, emitery Baleso®) stanowią niezwykle praktyczne rozwiązanie problemów z korozją w przemyśle elektronicznym.
Na naszej stronie wykorzystujemy pliki cookies w celach technicznych, statystycznych, analitycznych i marketingowych. Możesz określić w przeglądarce warunki przechowywania i dostępu do "cookies". czytaj więcej