Międzynarodowe spotkanie sprzedażowe ZERUST/EXCOR w Circle Pines, USA 21-23.08.2019

20.09.2019

W spotkaniu wzięło udział ponad 60 specjalistów Zerust/Excor z Europy, USA i Azji. Szkolenie miało miejsce w głównej siedzibie firmy zlokalizowanej w Circle Pines w USA. Międzynarodowe, obszerne tematycznie warsztaty dostarczyły naszym sprzedawcom najnowszych informacji na temat produktów oraz najlepszych praktyk ochrony metalu przed korozją. Była to doskonała okazja do wymiany doświadczeń wśród osób z różnych miejsc na świecie, gdzie warunki ochrony różnią się i wymagają zastosowania różnych rozwiązań Zerust/Excor.

Na miejscu mieliśmy szansę zwiedzić główną siedzibę firmy oraz zapoznać się z pracą naszego laboratorium. Prezentowane były też nowe produkty m.in. antykorozyjna folia biodegradowalna VCI. Uczestnicy wysłuchali prezentacji rocznej wygłoszonej przez Patricka G. Lyncha, prezesa i dyrektora generalnego NTIC oraz Gautama Ramdasa, wiceprezesa ds. Globalnego rozwoju rynku w firmie Zerust Oil & Gas. Niewątpliwie ciekawym wydarzeniem tego tygodnia był rejs na pokładzie statku Majestic Star. W czwartek wieczorem uczestnicy weszli na pokład, aby spędzić wieczór w międzynarodowym zespole i podziwiać piękne widoki na rzekę St. Croix. Rejs był wspaniałym posumowaniem ciężkiej pracy zespołu i świetną okazją do zacieśnienia wewnętrznych relacji.

Było to nie tylko przyjemne, ale też bardzo produktywne spotkanie handlowe grupy Zerust/Excor. Wspaniale będzie podzielić się zdobytą wiedzą i zastosować ją u naszych obecnych i przyszłych klientów.

Kontakt w sprawie artykułu i produktów:

Zapytaj specjalistę o ten artykuł
Leave this field blank