Usługi wspierające

Przedstawiciele Zerust®/Excor® na całym świecie współpracują z klientami w celu opracowania skutecznych rozwiązań antykorozyjnych. Zapewniamy wsparcie techniczne w miejscu pakowania i wysyłki produktów.

Jako federacja spółek NTIC posiadamy sieć lokalnych partnerów w ponad 60 krajach świata. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom usługi wspierające m.in. inspekcje przesyłek w miejscu dostarczenia w dowolnym punkcie świata oraz testy proponowanego sposobu pakowania w jednym z naszych laboratoriów w Europie i USA.

Szeroki wachlarz usług gwarantuje doradztwo optymalnego zabezpieczenia antykorozyjnego i pewność bezpiecznych wysyłek.

Usługi VCI – dlaczego warto postawić na Excor?

Jesteśmy rodzinną firmą, która posiada ponad dwadzieścia lat branżowego doświadczenia. Działamy nie tylko jako dystrybutor, ale także jako producent, dlatego jesteśmy w stanie odpowiadać na potrzeby naszych klientów jeszcze skuteczniej. Dzięki temu zabezpieczenia antykorozyjne sygnowane naszą marką stanowią najlepszy wybór dostępny na rynku. W celu uzupełnienia naszej oferty chcemy zaproponować Państwu nie tylko wysokiej jakości produkty, ale także profesjonalne usługi VCI.

Excor posiada partnerów biznesowych w ponad sześćdziesięciu krajach na całym świecie. Dzięki temu możemy oferować naszym klientom usługi antykorozyjne takie jak inspekcje przesyłek w miejscach, do których te mają zostać dostarczone. W ten sposób mogą się Państwo upewnić, że wszystkie wysłane towary trafiły do celu w idealnym stanie i dalszy transport oraz magazynowanie również będą przeprowadzone przy zastosowaniu odpowiednich zabezpieczeń.

Zapewniamy także usługi VCI w miejscu pakowania i wysyłki produktów. Skorzystanie z naszej oferty to gwarancja tego, że wszystkie elementy metalowe zostaną zabezpieczone w odpowiedni sposób i nie zagrozi im korozja, niezależnie od tego ile czasu będzie wynosił ich transport i w jakich warunkach pogodowych będzie przebiegał.

Zabezpieczenia antykorozyjne w technologii VCI

Nasze produkty charakteryzują się tak dużą skutecznością dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii opartych na lotnych inhibitorach korozji. Występują one w formie bezwonnej, niewidocznej i bezpiecznej dla człowieka pary, która pokrywa metal powłoką zabezpieczającą. Jest to innowacyjne i skuteczne rozwiązanie, które z pewnością Państwa nie zawiedzie.

Nasi doradcy chętnie pomogą w przygotowaniu próbnych przesyłek i pokażą, w jaki sposób należy je zabezpieczyć. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dlatego nasze usługi VCI będą dostosowane do rodzaju wysyłanych materiałów, a także specyfiki danej branży. W ten sposób dowiedzą się Państwo dokładnie jak najlepiej zabezpieczyć wysyłane części metalowe i jakich materiałów z naszej oferty należy do tego użyć.

Na specjalne życzenie możemy dołączyć do próbnych przesyłek także rejestratory danych, które pozwolą na zebranie dokładnych pomiarów odnośnie warunków klimatycznych, na które narażona jest paczka. To najlepszy sposób na przekonanie się o skuteczności oferowanych przez nas produktów antykorozyjnych.

Laboratoryjne usługi antykorozyjne

Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza. Z tego powodu wszystkie nasze produkty można przetestować laboratoryjnie. Nie muszą Państwo narażać cennego towaru i wysyłać go w oparciu wyłącznie o nasze zapewnienia. Zamiast tego przeprowadzimy próby w warunkach kontrolowanych, które umożliwią uzyskanie konkretnych danych i wynikających z nich gwarancji.

Posiadamy doskonale wyposażone laboratoria korzystające ze specjalistycznych komór klimatycznych. Mogą one wytworzyć ekstremalne warunki wiernie odwzorowujące wyzwania, na które napotykają przesyłki podczas transportu morskiego i nie tylko. Przeprowadzane przez nas testy są zgodne z normą DIN EN IEC 60068-2-30 i zapewniają miarodajne i wiarygodne wyniki.

Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym usługom VCI uzyskają Państwo sto procent pewności co do tego, że wybór zabezpieczeń antykorozyjnych od firmy Excor to najlepszy możliwy wybór.

Usługi VCI to jakość i bezpieczeństwo

Nasza oferta jest w pełni transparentna i nie ma w niej miejsca na niedopowiedzenia. Do każdego zadania podchodzimy profesjonalnie i dajemy z siebie wszystko. Dlatego jesteśmy pewni, że jeżeli zdecydują się Państwo na nasze usługi VCI, to z pewnością spełnią one wszystkie pokładane w nich oczekiwania.

Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się więcej na temat naszych zabezpieczeń antykorozyjnych, to gorąco zachęcamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta. Pracujący u nas fachowcy bardzo chętnie opowiedzą więcej o usługach VCI oferowanych przez Excor i wyjaśnią ich zakres z uwzględnieniem wszystkich szczegółów.

Usługi wsparcia technicznego

Dziesiątki lat doświadczenia w dziedzinie zapobiegania korozji skutkują wszechstronnymi usługami w zakresie projektowania, zastosowań i wsparcia posprzedażnego, aby zapewnić ochronę produktów naszych klientów przed korozją.

Testy w komorach klimatycznych

Skuteczność proponowanych rozwiązań można ocenić testując je w komorach klimatycznych (wytwarzających ekstremalne warunki) według normy DIN EN IEC 60068-2-30, w naszych doskonale wyposażonych laboratoriach.

Próbne wysyłki

Doradcy Zerust®/Excor® służą pomocą w przygotowaniu wysyłek testowych. Na życzenie klienta istnieje możliwość wykorzystania rejestratora danych, który umożliwi śledzenie faktycznych warunków klimatycznych podczas całego okresu trwania próby. Na miejscu przeznaczenia wysyłkę można poddać inspekcji i ocenie w obecności przedstawiciela Zerust®/Excor®.